Żasmin

Rodzaj instytucji
Willa
Rodzaj jedzenia
Stół szwedzki
Odległość do pompowni
800м.
Adres
Truskawiec, ul. Stebnytska, 27B
Zapytanie o ofertę
Zapytanie o ofertę X









    X

    Dziękujemy bardzo za kontakt.
    Nasz kierownik skontaktuje się z Tobą

    Płatność
    Płatność X




      POTWIERDŹ
      X

      Dziękujemy bardzo za kontakt.
      Nasz kierownik skontaktuje się z Tobą

      Opis

      Informacje o Willi Żasmin, Truskawiec

      Willa Żasmin to mały i przytulny mini-hotel z 13 komfortowymi pokojami mieszczącymi się w trzypiętrowym budynku Willi. Jedna z zalet Willi Żasmin to możliwość gości konsultowania u lekarzy i otrzymania zabiegów medycznych w centrum zabiegowym samej Willi.

      Lokalizacja
      • Willa Żasmin znajduje się czterysta metrów od centralnego placu miasta i od pijalni wody mineralnej
      • Willa sąsiaduje z mini-hotelem „U Olega”
      • w pobliżu znajduje się targowisko, supermarket
      • do dworca kolejowego 400 m, do dworca autobusowego 2000 m.
      Wyżywienie
      • goście mogą zamówić trzy posiłki w restauracji Willi
      • dostępna jest kuchnia do samodzielnego gotowania
      Infrastruktura
      • baza medyczna z sześciu gabinetów medycznych
      • aneks kuchenny
      • pralnia, parking, Wi-Fi
      Zasady zameldowania / wymeldowania
      • Zameldowanie odbywa się od godziny 12:00.
      • Wymeldowanie gości – do 11:00.

      Dodatkowe informacje

      Rodzaj instytucji

      Typ obiektu

      Rodzaj jedzenia

      Zakwaterowanie

      Odległość do pompowni

      Adres

      Profil leczenia

      , , ,

      Pokoje

      Willa Żasmin ma 13 pokoi różnych kategorii: Lux – 2 pokoje; Pół Lux – 1 pokój; Standard – 8 pokoi; pokój jednoosobowy – 2 pokoje

      Jednosobowy

      Jednoosobowy pokój (1 pokój) o powierzchni 20 m2. Wyposażenie pokoju: łóżko pojedyncze, telewizja satelitarna, lodówka, telefon, czajnik elektryczny, żelazko, zestaw stołowy, prysznic, umywalka, toaleta, suszarka do włosów, trzy ręczniki.

      Standard

      Dwuosobowy pokój (1 pokój) o powierzchni 25 m2. Wyposażenie pokoju: dwa łóżka pojedyncze, telewizja satelitarna, lodówka, telefon, czajnik elektryczny, żelazko, zestaw stołowy, prysznic, umywalka, toaleta, suszarka do włosów, trzy ręczniki (na jedną osobę), balkon.

      STUDIO

      Dwuosobowy pokój (1 pokój) o powierzchni 30 m2. Wyposażenie pokoju: łóżko małżeńskie, sofa, telewizja satelitarna, lodówka, telefon, czajnik elektryczny, żelazko, zestaw stołowy, prysznic, umywalka, toaleta, suszarka do włosów, trzy ręczniki (na jedną osobę).

      Lux

      Dwuosobowy pokój (2 pokoje) o powierzchni 40 m2. Wyposażenie pokoju: łóżko małżeńskie, sofa, telewizja satelitarna, lodówka, telefon, czajnik elektryczny, żelazko, zestaw stołowy, prysznic, umywalka, toaleta, suszarka do włosów, trzy ręczniki (na jedną osobę), balkon.

      Leczenie

      Podczas pobytu w Willi Żasmin mogą Państwo takż zamówić  zabiegi lecznicze
      Zabiegi wodne (leczenie wodą)
      • podwodny masaż prysznicowy, połączony masaż prysznicowy
      • kąpiele perłowo-mineralne, kąpiele węglowe, kąpiele ozonowe, kąpiele galwaniczne
      • bicze szkockie, prysznic cyrkularny, prysznic wschodzący
      • ozokeryty, wirowe kąpiele stóp
      • suche kąpiele z dwutlenkiem węgla
      Fizjoterapia
      • laseroterapia, magnetoterapia, laseroterapia magnetyczna
      • galwanizacja, elektroforeza, terapia próżniowa
      • masaż termalny, inhalacje
      • usuwanie żużla z organizmu
      Gabinet masażu, masaże
      • klasyczny
      • wellness
      • antycellulitowy
      • słoikowy
      • segmentowy
      • ogólny
      Konsultacje
      • urolog, terapeuta, dietetyk, seksuolog, fizjoterapeuta

      Ceny

      headerKategoria pokojuIlość osóbCena za dzień, UAH
      header01.02.21-28.02.2101.03.21-26.04.21
      headerZakwaterowanieAll inclusiveZakwaterowanieAll inclusive
      TaryfaJednoosobowy1350750400800
      TaryfaStandard1450800450900
      Taryfa213001400
      TaryfaPół Lux15009005501000
      Taryfa214001500
      TaryfaLux / Studio165010007001100
      Taryfa215001650
      TaryfaDodatkowe łóżko dla osoby dorosłej1100400100500
      TaryfaDodatkowe łóżko dla dziecka18030080400
      TaryfaPakiet (basen, wyżywienie, leczenie)1100/250/250550100/250/250550
      Cena pakietu (All inclusive) zawiera:
      • zakwaterowanie
      • wyżywienie – 3 posiłki dziennie  (stół szwedzki)
      • leczenie (trzy zabiegi dziennie)
      • basen (2:00).
      Zasady zameldowania / wymeldowania
      • Zameldowanie od 12:00, wymeldowanie do  10:00.

      Recenzje


      There are no reviews yet. Be the first one to write one.