Elit Dnipro

Rodzaj instytucji
Sanatorium
Rodzaj jedzenia
Dietetyczne, polepszone, stół szwedzki
Odległość do pompowni
15 min. na piechotę, posiadamy własną pijalnię wód
Adres
Truskawiec, ul. Drohobytska, 33
Zapytanie o ofertę
Zapytanie o ofertę X









    X

    Dziękujemy bardzo za kontakt.
    Nasz kierownik skontaktuje się z Tobą

    Płatność
    Płatność X




      POTWIERDŹ
      X

      Dziękujemy bardzo za kontakt.
      Nasz kierownik skontaktuje się z Tobą

      Opis

      Informacje o sanatorium „Elit Dnipro”, Truskawiec

      Sanatorium „Elit Dnipro” otwarte na bazie kompleksu sanatoryjnego „Dnipro-Beskid”, od 2014 roku przyjmuje gości w komfortowych i przytulnych pokojach. Wszystkie pokoje mieszczą się na 6-8 piętrach, z których otwiera się wspaniały widok na Truskawiec. Pobyt w sanatorium „Elit Dnipro” pozwoli gościom poprawić swoje zdrowie i cieszyć się cudownym wypoczynkiem w uzdrowisku balneologicznym Truskawiec.

      „Elit Dnipro” to odpoczynek z komfortem. Przestronne i komfortowe pokoje o wysokim komforcie wyposażone są we wszystko, co jest niezbędne do doskonałego wypoczynku, a kompleks zabiegów medycznych pozwoli gościom wyleczyć ciało i odnowić siłę i energię na długi okres.

      Lokalizacja
      • znajduje się po lewej stronie przy wjeździe do Truskawca
      • do dworca autobusowego i hipermarketu ATB – 100m.
      • centralna pijalnia z wodą mineralną w Truskawcu tylko 15 min. na piechotę
      • obok znajdują się sanatorium „Dnipro-Beskid” i hotel „Złota Korona”
      Wyżywienie
      • goście otrzymują posiłek w formie bufetu lub trzy posiłki dziennie (dietetyczne lub polepszone).
      • wyżywienie zgodnie z dietami: № 1,2,4v, 5,5p, 6,7,8,9,14,15.
      Infrastruktura
      • Budynek medyczno-diagnostyczny, pijalnia
      • pokoje zabiegowe
      • basen, sauna, siłownia
      • gabinety kosmetyczne i masażu
      • salon kosmetyczny i fryzjer
      • stołówka, restauracja, bar
      • sala kinowa, biuro informacji turystycznej, biblioteka
      • sklep, apteka, bankomat
      • ogród zimowy, stancja napój-fresz
      • Wi-Fi, parking
      Zasady zameldowania / wymeldowania
      • Zameldowanie od godz. 12:00; wymeldowanie do godz. 10:00.
      • Minimalna ilość dni pobytu w sanatorium – 5 dni.

      Dodatkowe informacje

      Rodzaj instytucji

      Zakwaterowanie

      Rodzaj jedzenia

      Odległość do pompowni

      Typ obiektu

      ,

      Adres

      Profil leczenia

      , , , , ,

      Pokoje

      Pokój jednoosobowy

      1 pokój z balkonem polepszony. Wyposażenie pokoju: 2 łóżka pojedyncze, lodówka, szafa, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi-Fi, sejf, telewizor LCD, czajnik elektryczny, kubki, prysznic, umywalka, toaleta, balkon.

      Pokój dwuosobowy

      Komfortowy 1 pokój z balkonem polepszony. Wyposażenie pokoju: 2 łóżka pojedyncze, lodówka, szafa, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi-Fi, sejf, telewizor LCD, czajnik elektryczny, kubki, prysznic, umywalka, toaleta, balkon.

      Pół Lux

      1 pokój przytulny z balkonem klasy Pół Lux. Wyposażenie pokoju: łóżko małżeńskie, lodówka, szafa, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi-Fi, sejf, telewizor LCD, czajnik elektryczny, kubki, prysznic, umywalka, toaleta, szlafrok, balkon.

      2-pokojowy Lux

      Komfortowe 2 pokoje klasy Pół Lux z dwoma łazienkami. Wyposażenie pokoju: dwa pokoje (salon, sypialnia), narożna sofa, łóżko małżeńskie, lodówka, szafa, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu Wi-Fi, sejf, telewizor LCD, dwie łazienki, prysznic, umywalka, toaleta, szlafrok, suszarka do włosów, czajnik elektryczny, kubki, sejf, klimatyzacja, stolik.

      Leczenie

      Kompleks sanatoryjno-hotelowy „Dnipro-Beskid” przyjmuje pacjentów z chorobami:

      • przewodu żołądkowo-jelitowego (zapalenie przełyku, refluksowe zapalenie przełyku, przewlekłe zapalenie żołądka, zapalenie jelita grubego, hemoroidy, zapalenie żołądka i dwunastnicy, wrzód trawienny);
      • układu żółciowego (przewlekłe zapalenie wątroby bez aktywności procesowej, hepatoza, zapalenie dróg żółciowych, zapalenie pęcherzyka żółciowego, dyskineza pęcherzyka żółciowego, choroba kamieni żółciowych z zaostrzeniem, przewlekłe zapalenie trzustki);
      • układu moczowo-płciowego (przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej, ostre zapalenie prostaty, kamica nerkowa bez upośledzenia drożności dróg moczowych, anomalie rozwoju nerek, obniżenie nerek, stany po operacjach nerek i dróg moczowych), przewlekłe zapalenie przydatków;
      Cena zawiera:
      • Biochemiczne i kliniczne badania krwi i moczu;
      • Fiberogastoskopia, rektoskopia, cystoskopia, chromocystoskopia;
      • Wszystkie rodzaje badań rentgenowskich;
      • Badanie ultrasonograficzne;
      • pH-metria wewnątrzżołądkowa;
      • gastroduodenoskopia.
      Konsultacje lekarzy-specjalistów:
      • urologa, terapeuty, neurologa, ginekologa;
      • otolaryngologa, dietetyka, endokrynologa, psychoterapeuty, kardiologa.
      Zabiegi lecznicze:
      • Kąpiele: mineralne, perłowe, iglaste, z solą morską;
      • Hydropatia: prysznic cyrkularny i wschodzący;
      • Aplikacje ozokerytu i doodbytnicze tampony borowinowe;
      • Zabiegi jelitowe: prysznic jelitowy, lecznicze mikrolewatywy;
      • Wszystkie rodzaje zabiegów fizjoterapeutycznych, masaż ręczny;
      • Irygacja pochwy ziołami, inhalacje, gimnastyka lecznicza.
      Cena nie zawiera:
      • Biochemiczne badania krwi i oznaczanie pierwiastków śladowych krwi na niemieckim analizatorze biochemicznym „Humalizer-2000”;
      • Flebografia impedancyjna naczyń mózgu, serca, wątroby, kończyn na skomputeryzowanym flebografie;
      • Mammografia na francuskim mammografie, a następnie konsultacja z mammologiem;
      • Leczenie osteochondrozy na niemieckim stojaku wibracyjnym;
      • Niechirurgiczne leczenie gruczolaka prostaty na izraelskim urządzeniu „Thermospec-1000TM”;
      • Oczyszczanie i hydromasaż Colon-Hydromat;
      • Podwodny masaż prysznicowy i bicze szkockie;
      • Basen i sauna, siłownia ze sprzętem „Kettler”.
      Baza diagnostyczna sanatorium „Dnipro” zapewnia szeroki zakres badań specjalistycznych. Baza diagnostyczna zawiera:
      • laboratoria kliniczne i biochemiczne, sala rentgenowska;
      • Fiberogastoskopia, rektoskopia, kolonoskopia, cystoskopia, badanie ultrasonograficzne i duodenoskopia z dalszym płukaniem przewodu pokarmowego wodą mineralną i badaniem kwasu żołądkowego).
      Pacjenci otrzymują wykwalifikowane konsultacje lekarzy:
      • terapia, urologia, pediatria, gastroenterologia, proktologia, seksopatologia;
      • kardiologia, endokrynologia, chirurgia, dermatologia, neurologia, psychoterapia.
      Baza lecznicza sanatorium „Dnipro” w Truskawcu reprezentowana jest przez szeroki zakres zabiegów, opartych na wykorzystaniu czynników naturalnych:
      • kąpiele z naturalną wodą mineralną, solą morską; iglaste, perłowe;
      • prysznice: cyrkularny, wschodzący, jelitowy, podwodny masaż prysznicowy;
      • lecznicze mikrolewatywy, tampony doodbytnicze;
      • irygacja ginekologiczna, instylacja;
      • ozokeryt;
      • zabiegi fizjoterapeutyczne, w tym laseroterapia;
      • inhalacje, masaż ręczny, gimnastyka lecznicza.

      Po raz pierwszy na Ukrainie w sanatorium „Dnipro-Beskid” z powodzeniem leczy się gruczolak prostaty metodą terapii mikrofalowej na unikalnym izraelskim sprzęcie „Thermospec-1000TM” przez 1 seans trwający od 60 do 90 minut.

      Wyposażenie centrum medycznego:
      • Kolonohydromat do przepłukiwania  jelit i oczyszczania organizmu;
      • „Rozbudowany wibrator” do leczenia chorób kręgosłupa, usuwania soli i małych kamieni nerkowych;
      • wprowadzono nową metodę określania krążenia krwi w naczyniach mózgu, serca, wątroby, kończyn górnych i dolnych na renografie komputerowym;
      • francuska mammografia cyfrowa do diagnozowania nowotworów gruczołu mlekowego.

      Ceny

      headerRodzaj pokojuIlość osóbWartość usług, UAH
      headerod 01.01.2021
      header"Pansjon""Medyczny"
      TaryfaJednoosobowy19501150
      Taryfa214701870
      TaryfaDwuosobowy19501150
      Taryfa214701870
      TaryfaPół Lux115001700
      Taryfa218002200
      TaryfaLux117001900
      Taryfa224002800
      Taryfa327803380
      Taryfa431603960
      TaryfaDodatkowe łóżko (dostawka)1400600

      Taryfa “Pansjon” zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie – 3 posiłki dziennie

      Pakiet “Medyczny” zawiera: zakwaterowanie, wyżywienie – 3 posiłki dziennie, leczenie

      W przypadku nie przybycia przedpłata za 1 dzień nie zostanie zwrócona. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy klient zawiadomi o likwidacji rezerwacji nie później niż 5 dni przed datą zameldowania.

      Minimalna ilość dni pobytu w sanatorium – 5 dni.

      W przypadku wcześniejszego wyjazdu – grzywna w wysokości 1 nocy według wybranej stawki.

      Dla dzieci w wieku do 5 lat zakwaterowanie bezpłatne bez dodatkowego łóżka.

      Zasady zameldowania / wymeldowania
      • Zameldowanie od 08:00 wymeldowanie do 08:00.
      • Podatek turystyczny w wysokości 12,00 UAH jest naliczany za każdą osobę za każdy dzień pobytu.

      Recenzje


      There are no reviews yet. Be the first one to write one.