Chale Graal

Rodzaj instytucji
Sanatorium
Rodzaj jedzenia
Stół szwedzki
Odległość do pompowni
5 min., posiadamy własną pijalnię wód
Adres
Truskawiec, ul. Sukhovolya, 60А
Zapytanie o ofertę
Zapytanie o ofertę X









    X

    Dziękujemy bardzo za kontakt.
    Nasz kierownik skontaktuje się z Tobą

    Płatność
    Płatność X




      POTWIERDŹ
      X

      Dziękujemy bardzo za kontakt.
      Nasz kierownik skontaktuje się z Tobą

      Opis

      Apart Hotel „Chale Graal” to jeden z najnowszych kompleksów sanatoryjnych w Truskawcu, który przyciąga gości dogodną lokalizacją, eleganckimi pokojami w różnych stylach, potężną bazą medyczną.

      Lokalizacja

      „Chale Graal” znajduje się w górnej części miasta. Kompleks ma własną pijalnię wody mineralnej. W pobliżu znajduje się perełka kurortu – park z niewiarygodnie czystym powietrzem, w którym znajduje się źródło wody leczniczej „Juzia”, gości zabawiają muzycy, a także są miejsca dla dobrego odpoczynku.

      Wyżywienie

      Będą Państwo mile zaskoczeni jedzeniem w restauracji „Teodora” z dużym wyborem dań kuchni restauracyjnej.

      Infrastruktura
      • Medical Centrum Spa „Awel”
      • Basen 20m, łaźnia turecka, sauna fińska, rzymska łaźnia parowa, rosyjska łaźnia, łaźnia turecka
      • Sauny na podczerwień, jacuzzi, kontrastowe kąpiele stóp;
      • kosmetologia, salon kosmetyczny, siłownia;
      • Restauracja z letnim tarasem, salonem i fito-barem;
      • plac zabaw;
      • sala konferencyjna, bilard, parking, Wi-Fi;
      Zasady przyjazdu i wyjazdu

      Zameldowanie o godz. 14:00, wymeldowanie do 12:00. Wcześniejsze zameldowanie i późniejsze wymeldowanie podlegają dodatkowej opłacie w wysokości 50% ceny pokoju za dobę w przypadku wolnych pokoi i pod warunkiem wczesnego uzgodnienia.

      Dodatkowe informacje

      Odległość do pompowni

      Rodzaj instytucji

      Typ obiektu

      ,

      Rodzaj jedzenia

      Zakwaterowanie

      Adres

      Profil leczenia

      , , , ,

      Pokoje

      Standardowy double (Pokój dwuosobowy)

      Jeden pokój o łącznej powierzchni: 16,7 m2 z balkonem 4,6 m2.
      W pokoju: łóżko małżeńskie, stolik nocny, garderoba, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor, lodówka, odtwarzacz DVD (w mieszkaniu lub w centralnej recepcji).
      Udogodnienia: Internet, telefon (miejski, międzynarodowy), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
      Łazienka: prysznic i inne urządzenia sanitarne.
      Widok z okna: góry.
      Do dyspozycji gości są trzy pokoje – 310A, 310B, 310 V.

      Standardowy Twin (Pokój dwuosobowy)

      Jeden pokój o łącznej powierzchni: 24,2 m2 z balkonem 4,9 m2.
      Pokój: dwa pojedyncze łóżka, szafki nocne, garderoba, stół, 2 krzesła, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor, szafa, lodówka, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
      Udogodnienia: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
      Łazienka: prysznic i inne urządzenia sanitarne.
      Widok z okna: teren rekreacyjny.
      Do dyspozycji gości jest jeden pokój – A104

      Studio oprócz (Apartament dwuosobowy)

      Jeden pokój z kuchenią-stołówką i balkonem o łącznej powierzchni: 31-44,8 m2.
      Pokój: łóżko, szafki nocne, stolik kawowy, 2 krzesła, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor LCD, lodówka, zestaw stołowy, kuchenka mikrofalowa, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
      Udogodnienia: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
      Łazienka: prysznic i inne urządzenia sanitarne.
      Widok z okna: dworek wewnętrzny, park.
      Do dyspozycji gości jest osiem pokoi – А102, А209, А210, А211, А214, А215, А301, А303

      Comfort apart (Apartament dwupokojowy)

      Dwupokojowy (jedna sypialnia, kuchnia-jadalnia) o łącznej powierzchni: 32,6-40,2 m2.
      W pokoju: łóżko, szafki nocne, stół, fotel, sofa, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor LCD, lodówka, przenośna konstrukcja do suszenia rzeczy, deska do prasowania, żelazko, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
      Udogodnienia: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
      Łazienka: prysznic / wanna i inne urządzenia sanitarne.
      Do dyspozycji gości jest 15 pokoi – A101, A103, A104V, A106V, A202, A212, A217, A218, A302, A304, A308, A309, A311, A416, A417

      Panoramic apart (Apartament z tarasem)

      Dwupokojowy (jedna sypialnia, kuchnia-jadalnia) o łącznej powierzchni: 38,2-40,2 m2 z tarasem o powierzchni 24,8 m2.
      W pokoju: łóżko, szafki nocne, stolik, krzesła, sofa, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor LCD, lodówka, zestaw stołowy, przenośna konstrukcja do suszenia rzeczy, deska do prasowania, żelazko, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
      Udogodnienia: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
      Łazienka: wanna / prysznic i inne urządzenia sanitarne.
      Widok z okna: dworek wewnętrzny, park.
      Do dyspozycji gości są dwa pokoje – A305, A306

      Junior suite apart (Trzypokojowy apartament)

      Trzypokojowy (jedna sypialnia, salon, kuchnia-jadalnia) i balkon o łącznej powierzchni 38-58 m2.
      W pokoju: łóżko, szafki nocne, stół, sofa, krzesło, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor LCD, lodówka, zestaw stołowy, przenośna konstrukcja do suszenia rzeczy, deska do prasowania, żelazko, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
      Udogodnienia: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
      Łazienka: wanna / prysznic i inne urządzenia sanitarne.
      Do dyspozycji gości jest dziesięć pokoi – A201, A213, A216, A307, A312, A401, A402, A415, A418, A420

      Apartament z łóżkiem queen-size

      Dwupoziomowy trzypokojowy (dwie sypialnie, kuchnia-jadalnia) z dwiema łazienkami i balkonem o łącznej powierzchni 80,7-130 m2.
      W pokoju: łóżko, szafki nocne, biurko, sofy, szafki, szafa, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizory LCD, lodówka, zestaw stołowy, przenośna konstrukcja do suszenia rzeczy, deska do prasowania, żelazko, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
      Udogodnienia: Internet, telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
      Łazienka: wanna / prysznic i inne urządzenia sanitarne.
      Do dyspozycji gości jest sześć pokoi – A206, A207, A405, A407, A411, A413

      Royal apart (Apartament królewski)

      Dwupoziomowy czteropokojowy (dwie sypialnie, salon, kuchnia-jadalnia)z 2-3 łazienkami i balkonem o łącznej powierzchni 114 m2 i 122,3 m2.
      Wyposażenie: 3 łóżka, stół, sofa, stół, krzesła, telefon, suszarka do włosów, sejf, 2 telewizory LCD, lodówka, zestaw stołowy, przenośna konstrukcja do suszenia rzeczy, deska do prasowania, żelazko, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
      Sprzęt: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa.
      Łazienka: jacuzzi / prysznic i inne urządzenia sanitarne.
      Widok z okna: dworek wewnętrzny, park.
      Do dyspozycji gości są dwa pokoje – A205, A419

      Leczenie

      Leczenie w kompleksie „Chale Graal” – Truskawiec

      Kompleks wypoczynkowy „Chale Graal” wraz z Medycznym Centrum-Spa „Awel” zachowuje sławne tradycje leczenia balneologicznego, daje możliwość zachowania i wzmocnienia nieocenionego daru natury – zdrowia.

      W kompleksie można uzyskać konsultacje od następujących specjalistów:

      • terapeuta;
      • urolog;
      • neurolog;
      • kardiolog;
      • specjalista USG;
      • kosmetolog;
      Wskazania do leczenia:
      Choroby cywilizacyjne:
      • stres; wyczerpanie fizyczne i emocjonalne; przedwczesne starzenie;
      • chroniczne zmęczenie; otyłość
      Choroby przewodu żołądkowo-jelitowego:
      • zapalenie pęcherzyka żółciowego; wrzód trawienny; zapalenie żołądka; zapalenie jelita grubego; zaparcia; dysbioza.
      Choroby układu oddechowego:
      • zapalenie gardła; migdałki gardłowe; zapalenie zatok; choroba alergiczna;
      • zapalenie oskrzeli; astma oskrzelowa niezależna od hormonów.
      Choroby ginekologiczne:
      • zapalenie przydatków; zespół menopauzy; niepłodność.
      Choroby układu urologicznego:
      • gruczolak prostaty; zapalenie gruczołu krokowego; zaburzenia czynności odbytnicy; kamica moczowa;
      • przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek; odmiedniczkowe zapalenie nerek; zapalenie pęcherza moczowego; cewka moczowa; niepłodność.
      Choroby układu hormonalnego:
      • choroba tarczycy; cukrzyca typu II stopnia; otyłość;

      A także

      • osteochondroza kręgosłupa; choroby stawów; choroby alergiczne;
      • choroba nerek, stres skórny i przewlekły

      Podczas leczenia w Medycznym Centrum-Spa „Awel” w Truskawcu pracuje wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Centrum zatrudnia ponad 30 pracowników, w tym wysoko wykwalifikowanych lekarzy z dużym doświadczeniem zawodowym i doświadczonymi pielęgniarkami.

      Goście kompleksu „Chale Graal” mają do wyboru 7, 10 i 14-dniowe programy lecznicze:

      • Gastroenterologia
      • Terapia
      • Urologia
      • Normalizacja metabolizmu
      • Kardiologia
      • Andrologia
      • Neurologia
      • Oczyszczanie organizmu

      Ekspresowe programy medyczne na 3 dni „Idealny” i „Relaks”.

      Przeciwwskazania do programów medycznych
      • wszystkie choroby w ostrym okresie;
      • choroby somatyczne wymagające leczenia szpitalnego;
      • przeniesione choroby zakaźne przed końcem izolacji;
      • zakażenia Bacillus (błonica, zakażenia jelit), a także wszystkie choroby zakaźne oczu i skóry;
      • patologiczny rozwój jednostki, upośledzenie umysłowe.

      Skuteczność leczenia w Truskawcu osiągana jest dzięki połączeniu leczenia z odpoczynkiem w warunkach uzdrowiska balneologicznego, a także stosowaniem technik SPA.

      Ceny

      headerKategoria apartamentuIlość miejscCeny za apartament
      headerGłówne
      miejsce
      dodat.
      łóżko
      Niski sezonWysoki sezon
      header16.01.21-27.04.21
      10.05.21- 30.06.21
      01.09.21- 24.12.21
      28.04.21-09.05.21
      01.07.21-31.08.21
      Pakiet B&BStandard twin10--
      Pakiet B&B2--
      Pakiet B&BStandard double10--
      Pakiet B&B2--
      Pakiet B&BStudio apart1122202500
      Pakiet B&B225202800
      Pakiet B&BComfort apart1123502600
      Pakiet B&B226502900
      Pakiet B&BPanoramic apart1125002700
      Pakiet B&B228003000
      Pakiet B&BJunior suite apart1234003600
      Pakiet B&B237003900
      Pakiet B&B340004200
      Pakiet B&BQueen suite apart1245005000
      Pakiet B&B248005300
      Pakiet B&B351005600
      Pakiet B&B454005900
      Pakiet B&BRoyal apart1266706900
      Pakiet B&B269507200
      Pakiet B&B372707500
      Pakiet B&B475707800
      Pakiet - AllStandard twin10--
      Pakiet - All2--
      Pakiet - AllStandard double10--
      Pakiet - All2--
      Pakiet - AllStudio apart1129203200
      Pakiet - All239204200
      Pakiet - AllComfort apart1130503300
      Pakiet - All240504300
      Pakiet - AllPanoramic apart1132003400
      Pakiet - All242004400
      Pakiet - AllJunior suite apart1241004300
      Pakiet - All251005300
      Pakiet - All361006300
      Pakiet - AllQueen suite apart1252005700
      Pakiet - All262006700
      Pakiet - All372007700
      Pakiet - All482008700
      Pakiet - AllRoyal apart1273707600
      Pakiet - All283708600
      Pakiet - All393709600
      Pakiet - All41037010600
      Pakiet All VIPStandard twin10--
      Pakiet All VIP2--
      Pakiet All VIPStandard double10--
      Pakiet All VIP2--
      Pakiet All VIPStudio apart1131703450
      Pakiet All VIP244204700
      Pakiet All VIPComfort apart1133003550
      Pakiet All VIP245504800
      Pakiet All VIPPanoramic apart1134503650
      Pakiet All VIP247004900
      Pakiet All VIPJunior suite apart1243504550
      Pakiet All VIP256005800
      Pakiet All VIP368507050
      Pakiet All VIPQueen suite apart1254505950
      Pakiet All VIP267007200
      Pakiet All VIP379508450
      Pakiet All VIP492009700
      Pakiet All VIPRoyal apart1276207850
      Pakiet All VIP288709100
      Pakiet All VIP31012010350
      Pakiet All VIP41137011600
      Pakiet B&BDodatkowe łóżko
      Pakiet B&BOsoba dorosła lub dziecko w wieku 12 lat i starsze (1 doba)600600
      Pakiet B&BDzieci w wieku od 6 do 11 lat (1 doba)400400
      Pakiet B&BWyżywienie w restauracji "Теodora" ("stół szwedzki")
      Pakiet B&BDla osób dorosłych i dzieci od 6 lat: śniadanie - 350 UAH, obiad - 400 UAH, kolacja - 400 UAH
      Pakiet - AllDodatkowe łóżko
      Pakiet - AllOsoba dorosła lub dziecko w wieku 12 lat i starsze (1 doba)13001300
      Pakiet - AllDzieci w wieku od 6 do 11 lat (1 doba)600600
      Pakiet - AllWyżywienie w restauracji "Теodora" ("stół szwedzki")
      Pakiet - AllDla osób dorosłych i dzieci od 6 lat: śniadanie - 350 UAH, obiad - 400 UAH, kolacja - 400 UAH
      Pakiet All VIPDodatkowe łóżko
      Pakiet All VIPOsoba dorosła lub dziecko w wieku 12 lat i starsze (1 doba)15501550
      Pakiet All VIPDzieci w wieku od 6 do 11 lat (1 doba)--
      Pakiet All VIPWyżywienie w restauracji "Теodora" ("stół szwedzki")
      Pakiet All VIPDla osób dorosłych i dzieci od 6 lat: śniadanie - 350 UAH, obiad - 400 UAH, kolacja - 400 UAH
      Wszystkie taryfy zawierają:
      • zakwaterowanie w apartamentach na głównym miejscu;
      • korzystanie z centrum SPA (sauna fińska i na podczerwień z prysznicem ze strumieniem deszczowym, rosyjska łaźnia z prysznicem, rzymska łaźnia parowa i łaźnia turecka;
      • basen z jacuzzi, podwodnym strumieniem i mini wodospadem, siłownia;
      • pierwotna i końcowa konsultacja terapeuty w Centrum Medycznym;
      • Dostęp do Internetu Wi-Fi w apartamentach, holu, restauracji i Centrum SPA hotelu;
      • korzystanie z placu zabaw; korzystanie z pijali wody mineralnej „Naftusya”, „Sodova” i „Morszyńska”;
      • usługi pokoju dziecięcego od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

      Pakiet B&B zawiera śniadania (stół szwedzki) w restauracji “Теodora”.

      Pakiet ALL  zawiera śniadanie, obiad i kolację (stół szwedzki) w restauracji “Теodora”.

      Pakiet ALL VIP zawiera śniadanie, obiad i kolację (stół szwedzki) oraz zestaw dodatkowych zabiegów medycznych (zgodnie z ordynacją lekarza).

      Dla dzieci w wieku do 6 lat zakwaterowanie w jednym apartamencie z rodzicami bez nadania dodatkowego łóżka bezpłatne.

      Wyżywienie dla dzieci  w wieku do 6 lat jednocześnie z rodzicami w restauracji “Теodora” (stół szwedzki) – bezpłatne

      Dzieci w wieku od 4 do 12 lat są przyjmowane do pokoju dziecięcego po okazaniu zaświadczenia lekarskiego.

      Zasady zameldowania / wymeldowania
      • Godzina zameldowania – 14:00. Koniec doby hotelowej – 12:00.
      • Wsześniejsze zameldowanie do 14:00 oraz późne wymeldowanie po 12:00 jest możliwe pod warunkiem poprzedniego uzgodnienia  i jest dodatkowo opłacane w wysokości 50% ceny jednego dnia pobytu.
      • Podatek turystyczny w wysokości 12,00 UAH jest naliczany za każdą osobę za każdy dzień pobytu.

      Recenzje


      There are no reviews yet. Be the first one to write one.