Chale Graal

Rodzaj instytucji
Sanatorium
Rodzaj jedzenia
Stół szwedzki
Odległość do pompowni
5 min., posiadamy własną pijalnię wód
Adres
Truskawiec, ul. Sukhovolya, 60А
Zapytanie o ofertę
Zapytanie o ofertę X








X

Dziękujemy bardzo za kontakt.
Nasz kierownik skontaktuje się z Tobą

Płatność
Płatność X



POTWIERDŹ
X

Dziękujemy bardzo za kontakt.
Nasz kierownik skontaktuje się z Tobą

Opis

Apart Hotel „Chale Graal” to jeden z najnowszych kompleksów sanatoryjnych w Truskawcu, który przyciąga gości dogodną lokalizacją, eleganckimi pokojami w różnych stylach, potężną bazą medyczną.

Lokalizacja

„Chale Graal” znajduje się w górnej części miasta. Kompleks ma własną pijalnię wody mineralnej. W pobliżu znajduje się perełka kurortu – park z niewiarygodnie czystym powietrzem, w którym znajduje się źródło wody leczniczej „Juzia”, gości zabawiają muzycy, a także są miejsca dla dobrego odpoczynku.

Wyżywienie

Będą Państwo mile zaskoczeni jedzeniem w restauracji „Teodora” z dużym wyborem dań kuchni restauracyjnej.

Infrastruktura
  • Medical Centrum Spa „Awel”
  • Basen 20m, łaźnia turecka, sauna fińska, rzymska łaźnia parowa, rosyjska łaźnia, łaźnia turecka
  • Sauny na podczerwień, jacuzzi, kontrastowe kąpiele stóp;
  • kosmetologia, salon kosmetyczny, siłownia;
  • Restauracja z letnim tarasem, salonem i fito-barem;
  • plac zabaw;
  • sala konferencyjna, bilard, parking, Wi-Fi;
Zasady przyjazdu i wyjazdu

Zameldowanie o godz. 14:00, wymeldowanie do 12:00. Wcześniejsze zameldowanie i późniejsze wymeldowanie podlegają dodatkowej opłacie w wysokości 50% ceny pokoju za dobę w przypadku wolnych pokoi i pod warunkiem wczesnego uzgodnienia.

Dodatkowe informacje

Odległość do pompowni

Rodzaj instytucji

Typ obiektu

,

Rodzaj jedzenia

Zakwaterowanie

Adres

Pokoje

Standardowy double (Pokój dwuosobowy)

Jeden pokój o łącznej powierzchni: 16,7 m2 z balkonem 4,6 m2.
W pokoju: łóżko małżeńskie, stolik nocny, garderoba, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor, lodówka, odtwarzacz DVD (w mieszkaniu lub w centralnej recepcji).
Udogodnienia: Internet, telefon (miejski, międzynarodowy), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
Łazienka: prysznic i inne urządzenia sanitarne.
Widok z okna: góry.
Do dyspozycji gości są trzy pokoje – 310A, 310B, 310 V.

Standardowy Twin (Pokój dwuosobowy)

Jeden pokój o łącznej powierzchni: 24,2 m2 z balkonem 4,9 m2.
Pokój: dwa pojedyncze łóżka, szafki nocne, garderoba, stół, 2 krzesła, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor, szafa, lodówka, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
Udogodnienia: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
Łazienka: prysznic i inne urządzenia sanitarne.
Widok z okna: teren rekreacyjny.
Do dyspozycji gości jest jeden pokój – A104

Studio oprócz (Apartament dwuosobowy)

Jeden pokój z kuchenią-stołówką i balkonem o łącznej powierzchni: 31-44,8 m2.
Pokój: łóżko, szafki nocne, stolik kawowy, 2 krzesła, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor LCD, lodówka, zestaw stołowy, kuchenka mikrofalowa, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
Udogodnienia: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
Łazienka: prysznic i inne urządzenia sanitarne.
Widok z okna: dworek wewnętrzny, park.
Do dyspozycji gości jest osiem pokoi – А102, А209, А210, А211, А214, А215, А301, А303

Comfort apart (Apartament dwupokojowy)

Dwupokojowy (jedna sypialnia, kuchnia-jadalnia) o łącznej powierzchni: 32,6-40,2 m2.
W pokoju: łóżko, szafki nocne, stół, fotel, sofa, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor LCD, lodówka, przenośna konstrukcja do suszenia rzeczy, deska do prasowania, żelazko, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
Udogodnienia: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
Łazienka: prysznic / wanna i inne urządzenia sanitarne.
Do dyspozycji gości jest 15 pokoi – A101, A103, A104V, A106V, A202, A212, A217, A218, A302, A304, A308, A309, A311, A416, A417

Panoramic apart (Apartament z tarasem)

Dwupokojowy (jedna sypialnia, kuchnia-jadalnia) o łącznej powierzchni: 38,2-40,2 m2 z tarasem o powierzchni 24,8 m2.
W pokoju: łóżko, szafki nocne, stolik, krzesła, sofa, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor LCD, lodówka, zestaw stołowy, przenośna konstrukcja do suszenia rzeczy, deska do prasowania, żelazko, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
Udogodnienia: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
Łazienka: wanna / prysznic i inne urządzenia sanitarne.
Widok z okna: dworek wewnętrzny, park.
Do dyspozycji gości są dwa pokoje – A305, A306

Junior suite apart (Trzypokojowy apartament)

Trzypokojowy (jedna sypialnia, salon, kuchnia-jadalnia) i balkon o łącznej powierzchni 38-58 m2.
W pokoju: łóżko, szafki nocne, stół, sofa, krzesło, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizor LCD, lodówka, zestaw stołowy, przenośna konstrukcja do suszenia rzeczy, deska do prasowania, żelazko, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
Udogodnienia: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
Łazienka: wanna / prysznic i inne urządzenia sanitarne.
Do dyspozycji gości jest dziesięć pokoi – A201, A213, A216, A307, A312, A401, A402, A415, A418, A420

Apartament z łóżkiem queen-size

Dwupoziomowy trzypokojowy (dwie sypialnie, kuchnia-jadalnia) z dwiema łazienkami i balkonem o łącznej powierzchni 80,7-130 m2.
W pokoju: łóżko, szafki nocne, biurko, sofy, szafki, szafa, telefon, suszarka do włosów, sejf, telewizory LCD, lodówka, zestaw stołowy, przenośna konstrukcja do suszenia rzeczy, deska do prasowania, żelazko, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
Udogodnienia: Internet, telewizja kablowa, ogrzewanie i klimatyzacja.
Łazienka: wanna / prysznic i inne urządzenia sanitarne.
Do dyspozycji gości jest sześć pokoi – A206, A207, A405, A407, A411, A413

Royal apart (Apartament królewski)

Dwupoziomowy czteropokojowy (dwie sypialnie, salon, kuchnia-jadalnia)z 2-3 łazienkami i balkonem o łącznej powierzchni 114 m2 i 122,3 m2.
Wyposażenie: 3 łóżka, stół, sofa, stół, krzesła, telefon, suszarka do włosów, sejf, 2 telewizory LCD, lodówka, zestaw stołowy, przenośna konstrukcja do suszenia rzeczy, deska do prasowania, żelazko, odtwarzacz DVD (w apartamencie lub na centralnej recepcji).
Sprzęt: Internet, telefon (połączenie miejskie, międzymiastowe, międzynarodowe), telewizja kablowa.
Łazienka: jacuzzi / prysznic i inne urządzenia sanitarne.
Widok z okna: dworek wewnętrzny, park.
Do dyspozycji gości są dwa pokoje – A205, A419

Leczenie

Leczenie w kompleksie „Chale Graal” – Truskawiec

Kompleks wypoczynkowy „Chale Graal” wraz z Medycznym Centrum-Spa „Awel” zachowuje sławne tradycje leczenia balneologicznego, daje możliwość zachowania i wzmocnienia nieocenionego daru natury – zdrowia.

W kompleksie można uzyskać konsultacje od następujących specjalistów:

  • terapeuta;
  • urolog;
  • neurolog;
  • kardiolog;
  • specjalista USG;
  • kosmetolog;
Wskazania do leczenia:
Choroby cywilizacyjne:
  • stres; wyczerpanie fizyczne i emocjonalne; przedwczesne starzenie;
  • chroniczne zmęczenie; otyłość
Choroby przewodu żołądkowo-jelitowego:
  • zapalenie pęcherzyka żółciowego; wrzód trawienny; zapalenie żołądka; zapalenie jelita grubego; zaparcia; dysbioza.
Choroby układu oddechowego:
  • zapalenie gardła; migdałki gardłowe; zapalenie zatok; choroba alergiczna;
  • zapalenie oskrzeli; astma oskrzelowa niezależna od hormonów.
Choroby ginekologiczne:
  • zapalenie przydatków; zespół menopauzy; niepłodność.
Choroby układu urologicznego:
  • gruczolak prostaty; zapalenie gruczołu krokowego; zaburzenia czynności odbytnicy; kamica moczowa;
  • przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek; odmiedniczkowe zapalenie nerek; zapalenie pęcherza moczowego; cewka moczowa; niepłodność.
Choroby układu hormonalnego:
  • choroba tarczycy; cukrzyca typu II stopnia; otyłość;

A także

  • osteochondroza kręgosłupa; choroby stawów; choroby alergiczne;
  • choroba nerek, stres skórny i przewlekły

Podczas leczenia w Medycznym Centrum-Spa „Awel” w Truskawcu pracuje wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Centrum zatrudnia ponad 30 pracowników, w tym wysoko wykwalifikowanych lekarzy z dużym doświadczeniem zawodowym i doświadczonymi pielęgniarkami.

Goście kompleksu „Chale Graal” mają do wyboru 7, 10 i 14-dniowe programy lecznicze:

  • Gastroenterologia
  • Terapia
  • Urologia
  • Normalizacja metabolizmu
  • Kardiologia
  • Andrologia
  • Neurologia
  • Oczyszczanie organizmu

Ekspresowe programy medyczne na 3 dni „Idealny” i „Relaks”.

Przeciwwskazania do programów medycznych
  • wszystkie choroby w ostrym okresie;
  • choroby somatyczne wymagające leczenia szpitalnego;
  • przeniesione choroby zakaźne przed końcem izolacji;
  • zakażenia Bacillus (błonica, zakażenia jelit), a także wszystkie choroby zakaźne oczu i skóry;
  • patologiczny rozwój jednostki, upośledzenie umysłowe.

Skuteczność leczenia w Truskawcu osiągana jest dzięki połączeniu leczenia z odpoczynkiem w warunkach uzdrowiska balneologicznego, a także stosowaniem technik SPA.

Ceny

headerKategoria apartamentuIlość miejscCeny za apartament
headerGłówne
miejsce
dodat.
łóżko
Niski sezonWysoki sezon
header01.02.20-27.04.20
10.05.20 - 30.06.20
28.04.20-10.05.20
01.07.20-31.08.20
Pakiet B&BStandard twin1015002170
Pakiet B&B218002470
Pakiet B&BStandard double1015002170
Pakiet B&B218002470
Pakiet B&BStudio apart1116502500
Pakiet B&B219502800
Pakiet B&BComfort apart1118002600
Pakiet B&B221002900
Pakiet B&BPanoramic apart1118002700
Pakiet B&B221003000
Pakiet B&BJunior suite apart1220003600
Pakiet B&B223003900
Pakiet B&B326004200
Pakiet B&BQueen suite apart1233005000
Pakiet B&B236005300
Pakiet B&B339005600
Pakiet B&B442005900
Pakiet B&BRoyal apart1233006900
Pakiet B&B236007200
Pakiet B&B339007500
Pakiet B&B442007800
Pakiet - AllStandard twin1021002870
Pakiet - All230003870
Pakiet - AllStandard double1021002870
Pakiet - All230003870
Pakiet - AllStudio apart1122503200
Pakiet - All231504200
Pakiet - AllComfort apart1124003300
Pakiet - All233004300
Pakiet - AllPanoramic apart1124003400
Pakiet - All233004400
Pakiet - AllJunior suite apart1226004300
Pakiet - All235005300
Pakiet - All344006300
Pakiet - AllQueen suite apart1239005700
Pakiet - All248006700
Pakiet - All357007700
Pakiet - All466008700
Pakiet - AllRoyal apart1239007600
Pakiet - All248008600
Pakiet - All357009600
Pakiet - All4660010600
Pakiet All VIPStandard twin1023503120
Pakiet All VIP235004370
Pakiet All VIPStandard double1023503120
Pakiet All VIP235004370
Pakiet All VIPStudio apart1125003450
Pakiet All VIP236504700
Pakiet All VIPComfort apart1126503550
Pakiet All VIP238004800
Pakiet All VIPPanoramic apart1126503650
Pakiet All VIP238004900
Pakiet All VIPJunior suite apart1228504550
Pakiet All VIP240005800
Pakiet All VIP351507050
Pakiet All VIPQueen suite apart1241505950
Pakiet All VIP253007200
Pakiet All VIP364508450
Pakiet All VIP476009700
Pakiet All VIPRoyal apart1241507850
Pakiet All VIP253009100
Pakiet All VIP3645010350
Pakiet All VIP4760011600
Pakiet B&BDodatkowe łóżko
Pakiet B&BOsoba dorosła lub dziecko w wieku 12 lat i starsze (1 doba)600600
Pakiet B&BDzieci w wieku od 6 do 11 lat (1 doba)400400
Pakiet B&BWyżywienie w restauracji "Теodora" ("stół szwedzki")
Pakiet B&BDla osób dorosłych i dzieci od 6 lat: śniadanie - 350 UAH, obiad - 400 UAH, kolacja - 400 UAH
Pakiet - AllDodatkowe łóżko
Pakiet - AllOsoba dorosła lub dziecko w wieku 12 lat i starsze (1 doba)13001300
Pakiet - AllDzieci w wieku od 6 do 11 lat (1 doba)600600
Pakiet - AllWyżywienie w restauracji "Теodora" ("stół szwedzki")
Pakiet - AllDla osób dorosłych i dzieci od 6 lat: śniadanie - 350 UAH, obiad - 400 UAH, kolacja - 400 UAH
Pakiet All VIPDodatkowe łóżko
Pakiet All VIPOsoba dorosła lub dziecko w wieku 12 lat i starsze (1 doba)15501550
Pakiet All VIPDzieci w wieku od 6 do 11 lat (1 doba)--
Pakiet All VIPWyżywienie w restauracji "Теodora" ("stół szwedzki")
Pakiet All VIPDla osób dorosłych i dzieci od 6 lat: śniadanie - 350 UAH, obiad - 400 UAH, kolacja - 400 UAH
Wszystkie taryfy zawierają:
  • zakwaterowanie w apartamentach na głównym miejscu;
  • korzystanie z centrum SPA (sauna fińska i na podczerwień z prysznicem ze strumieniem deszczowym, rosyjska łaźnia z prysznicem, rzymska łaźnia parowa i łaźnia turecka;
  • basen z jacuzzi, podwodnym strumieniem i mini wodospadem, siłownia;
  • pierwotna i końcowa konsultacja terapeuty w Centrum Medycznym;
  • Dostęp do Internetu Wi-Fi w apartamentach, holu, restauracji i Centrum SPA hotelu;
  • korzystanie z placu zabaw; korzystanie z pijali wody mineralnej „Naftusya”, „Sodova” i „Morszyńska”;
  • usługi pokoju dziecięcego od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

Pakiet B&B zawiera śniadania (stół szwedzki) w restauracji “Теodora”.

Pakiet ALL  zawiera śniadanie, obiad i kolację (stół szwedzki) w restauracji “Теodora”.

Pakiet ALL VIP zawiera śniadanie, obiad i kolację (stół szwedzki) oraz zestaw dodatkowych zabiegów medycznych (zgodnie z ordynacją lekarza).

Dla dzieci w wieku do 6 lat zakwaterowanie w jednym apartamencie z rodzicami bez nadania dodatkowego łóżka bezpłatne.

Wyżywienie dla dzieci  w wieku do 6 lat jednocześnie z rodzicami w restauracji “Теodora” (stół szwedzki) – bezpłatne

Dzieci w wieku od 3 do 12 lat są przyjmowane do pokoju dziecięcego po okazaniu zaświadczenia lekarskiego.

Zasady zameldowania / wymeldowania
  • Godzina zameldowania – 14:00. Koniec doby hotelowej – 12:00.
  • Wsześniejsze zameldowanie do 14:00 oraz późne wymeldowanie po 12:00 jest możliwe pod warunkiem poprzedniego uzgodnienia  i jest dodatkowo opłacane w wysokości 50% ceny jednego dnia pobytu.
  • Podatek turystyczny w wysokości 9,45 UAH jest naliczany za każdą osobę za każdy dzień pobytu.