путівки без націнок

ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК

Ваш відпочинок – наші турботи!!!

Про нас

Туристичне агентство Тревелрест

Туристичне агентство Тревелрест

Туристичне агентство Тревелрест провідний оператор в галузі відпочинку та санаторно-курортного лікування. Індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта допоможе Вам відчути задоволення від повноцінного відпочинку.

Професійний досвід менеджерів агенства є запорукою високої якості наших послуг. Ми завжди на зв’язку з Вами. Від першого звернення до закінчення подорожі Ви отримаєте інформаційну підтримку, та допомогу у залагодженні будь-яких проблем. Для нас не існує дрібних деталей. Ваш комфорт і задоволення головні критерії праці компанії. Ми враховуємо всі побажання клієнта. Пропонуємо найкращі ціни, та здійснюємо попереднє бронювання номерів за Вашим вибором.

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з інформацією про санаторіі, вілли та приватний сектор, що пропонує туристичне агентство Тревелрест. А ми допоможемо вибрати вигідний для Вас варіант, виходячи з Ваших потреб та можливостей. Ми зацікавлені в постійній співпраці з нашими клієнтами. Дуже вдячні за Ваші відгуки та враження від подорожей та нашої діяльності. Ця найцінніша інформація дозволяє коригувати нашу роботу, та пропонувати нашим клієнтам тільки найкраще.

Чому саме туристичне агентство Тревелрест?

Основний регіон, в якому ми пропонуємо відпочинок та оздоровлення, це західна Украіна. Унікальні мінеральні води, цілющі грязі та солоні озера цього регіону дозволяють отримати повноцінний відпочинок, лікування та відновлення після хвороби. Багата історія, самобутні традиції, наявність гірськолижних трас та первозданна природа Карпат зроблять відпочинок незабутнім. Ми пропонуємо на вибір готелі,санаторіі, вілли на таких курортах як: Трускавець, Східниця, Моршин, Курорти Закарпаття.

Туристичне агенство Тревелрест робить все можливе, щоб задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів.

Довірте вирішення всіх питань професійним спеціалістам і Ви отримаєте відпочинок своєї мрії.